Naše výhody

Barevná stálost

barevna-stalost

Jedním z faktorů potvrzující vysokou kvalitu je fakt, že naše výrobky dlouhodobě odolávají různým klimatickým podmínkám ve všech zemích světa. Naše lakovna se vyznačuje maximální kvalitou splňující ty nejvyšší požadavky. Používané práškové barvy jsou opatřeny certifikací Qualicoat a GSB.

 

Nová moderní technologie

doprava

Vysokou kvalitu považujeme v našem oboru jako hlavní klíčový prvek k uspokojení našich zákazníků a proto jsme přistoupili k investici do zcela nové a moderní technologie, která se rozprostírá na ploše o více než 4 500 m2. Disponujeme zde plně automatickou linkou s chemickou předúpravou, možností velmi rychlé výměny odstínu barvy (do 20 minut), vypalovací tunelovou pecí s regulovanou teplotou i rychlostí průjezdu. Věříme, že nejen tyto, ale i mnohé další výhody budou kladným impulsem pro navázání partnerských vztahů.

 

Rychlé dodání

rychle-dodani

Rychlost dodávky je pro nás prioritou a vzhledem k výrobním kapacitám a třísměnnému provozu nabízíme velmi zajímavé dodací lhůty v řádu pouze několika dnů. V průběhu jednoho dne jsme navíc schopni lakovat několik druhů odstínů. Konkrétní termíny dodávek jsou vždy řešeny osobně s našimi obchodními zástupci.

 

Ekologický provoz

ekologicky-provoz

Plně si uvědomujeme potřebu společenské i ekologické odpovědnosti a tudíž jsou tyto oblasti součástí naší podnikové politiky. Technologie práškového lakování a dekorování se řadí k nejšetrnějším a nejhospodárnějším technologiím vůči životnímu prostředí. Záruka vysoké kvality, odolnosti a dlouhé životnosti povrchové úpravy je však zachována. Decoral není chemicky závadný a není škodlivý pro životní prostředí. Dosahuje tak nezaměnitelného vzhledu dřevěného vzoru a to bez zbytečné těžby dřeva. Zároveň je možné napodobit nerosty jako například mramor nebo žulu.

 

Doprava

doprava

Realizujeme přepravu materiálu přímo z našeho podniku za pomoci firemních vozidel nebo smluvních dopravců, se kterými spolupracujeme.

 

Balení

baleni

Lakované díly jsou baleny do stretch fólie a prokládány bublinkovou fólií, která zaručuje dokonalou ochranu při převozu. Hliníkové profily balíme do speciálního rukávu a stretch fólie.
Pohledové strany profilů mohou být polepeny ochrannými páskami.

 

Skladování

skladovani

Striktně dodržujeme všechna pravidla pro přísné skladování práškových barev a fólií. Správné skladování totiž výrazně ovlivňuje samotnou kvalitu jejich aplikace. Naše skladové prostory jsou zateplené tak, aby se teplota prostředí pohybovala v rozmezí od 10 °C do 25 °C. Samozřejmostí je ochrana před vlhkostí a prudkými výkyvy teplot.

 

Certifikace

certifikace

Vlastníme certifikovaný systém realizačních, monitorovacích a zkušebních procesů mezinárodních norem GSB INTERNATIONAL a QUALICOAT. Všechny tyto certifikáty jsou pro naše zákazníky zárukou vysoké a dlouhotrvající kvality prováděných povrchových úprav.