Certifikáty

Certifikáty

Za kvalitou naší práce si stojíme.

GSB INTERNATIONAL

GSB INTERNATIONAL představuje organizaci, jejíž cílem je neustále zlepšovat a garantovat kvalitu povrchových úprav stavebních prvků pro venkovní použití. Toho se snaží dosáhnout prostřednictvím přísných předpisů, které jsou v souladu s nejnovějšími technologiemi. GSB INTERNATIONAL přináší aplikaci know-how a odborné znalosti ke zvýšení produktivity a spokojenosti zákazníků z řad povrchových úprav.

Zobrazit ZDE

QUALICOAT

QUALICOAT je certifikační organizace vyjadřující značku kvality, jejímž cílem je udržení a zlepšení kvality povrchové úpravy hliníku a jeho slitin zejména pro architektonické aplikace. Značku může získat pouze organizace (lakovna, výrobce barev nebo výrobce chemie předúprav), která splňuje náročné kvalitativní požadavky společnosti QUALICOAT.

Zobrazit ZDE

QUALIDECO

QUALIDECO je značka kvality definující a regulující dekorativní povrchovou úpravu materiálu (jako jsou např. dřevěné efekty). Zahrnuje široké spektrum aplikací atraktivní povrchové úpravy založené na přenosu snímků na nalakovaný povrch nebo tzv. systém aplikace prášku na prášek pomocí vhodných technologií. Ostatní technologie mohou být použity pouze v případě, že byly předem schváleny výborem QUALIDECO.

Zobrazit ZDE

TIGER Consult

Poradenská společnost TIGER Consult GmbH je odnoží společnosti TIGER Coatings GmbH & Co. KG působící po celém světě. Globálními firemními značkami společnosti jsou TIGER Drylac® a TIGER Inkjet®. TIGER vyrábí vysoce kvalitní laky a barvy, dále efektové a metalické prášky, primery a TIGER Drylac barvy pro elektrostatickou nebo tribo aplikaci ve všech RAL odstínech a površích pro průmyslové lakování. Série 68 je určena pro vnitřní i venkovní použití.

Serie 58 - zobrazit ZDE
Serie 68 - zobrazit ZDE

IGP Pulvertechnik AG

IGP Pulvertechnik AG byla založena v roce 1968 prostřednictvím známých švýcarských firem chemického průmyslu. Společnost nabízí inovativní a ekonomické systémy práškových barev pro nejrůznější materiály, ať už k využití v oboru architektury, průmyslu, dopravy nebo dřevěného nábytku. Více informací na www.igp.ch.

Zobrazit ZDE

Klasifikace reakce na oheň

Systém povrchové úpravy DECORAL® byl úspěšně klasifikován na nehořlavost. Testy prováděla certifikovaná požární zkušebna v souladu s příslušnými normami. Výsledek testů prokázal stupeň reakce na oheň A2 – s1, d0.

Zobrazit ZDE