Novinky

Lakování stínících lamel pro laserové centrum

31. 10. 2016

Mezi další významné a velmi zdařilé projekty práškové lakovny ALBIXON prováděné v kooperaci patří lakování lamel pro Mezinárodní výzkumné laserové centrum ELI Beamlines v Dolních Břežanech u Prahy.

Přejít na novinku  

Balicí stroj pro profily

30. 6. 2016

Našim obchodním partnerům nově nabízíme možnost polepu pohledových stran profilů ochrannými páskami, které zamezují mechanickému poničení při následném dalším zpracování profilů.

Přejít na novinku  

Lakování administrativní budovy BB Centrum

1. 3. 2016

Naše prášková lakovna se v loňském roce podílela na lakování nové administrativní budovy DELTA v jihovýchodní části BB Centra.

Přejít na novinku  

Certifikát IGP Pulvertechnik AG

22. 9. 2014

Dalším důležitým certifikátem, který obdržela naše prášková lakovna ALBIXON a.s. je certifikát společnosti IGP Pulvertechnik AG. Tato certifikace nás opravňuje k používání a aplikaci vybraných sérií práškových barev.

Přejít na novinku  

Certifikát TIGER Drylac Serie 68

21. 11. 2013

Prášková lakovna ALBIXON a.s. obdržela další významný certifikát, v tomto případě opravňující použití a aplikaci práškových barev TIGER Drylac Serie 68, které jsou nedílnou součástí moderního práškového lakování.

Přejít na novinku  

Nalakovali jsme nejvyšší budovu v ČR!

22. 8. 2013

Prášková lakovna ALBIXON se podílela na vzniku unikátního projektu nejvyšší budovy v ČR - AZ Toweru. Ten poutá pozornost už z dálky nejenom svou výškou 111 m, ale i neobvyklou fasádou.

Přejít na novinku  

Certifikát QUALICOAT

6. 5. 2013

Vážení obchodní partneři,

uběhlo jen pár týdnů a naše prášková lakovna se může pyšnit získáním dalšího vysokého uznání kvality: certifikátem QUALICOAT.

Přejít na novinku  

Dokonalá povrchová úprava

15. 4. 2013

Prášková lakovna disponuje NEJVĚTŠÍ a NEJMODERNĚJŠÍ plně automatickou linkou s chemickou předúpravou, možností velmi flexibilní výměny odstínu barvy a vypalovací tunelovou pecí s regulovanou teplotou i rychlostí průjezdu.

Přejít na novinku  

Certifikát GSB INTERNATIONAL

13. 3. 2013

Vážení obchodní partneři,

s radostí a především velkou ctí si Vás dovolujeme informovat, že naše společnost získala certifikát německé prestižní organizace GSB INTERNATIONAL.

Přejít na novinku  

Linka DECORAL

1. 11. 2012

Součástí práškové lakovny ALBIXON je linka DECORAL, která umožňuje vtisknout kovům jedinečný a designově náročný vzhled. Možnostem výtvarného řešení tak nejsou stanoveny prakticky žádné meze.

Přejít na novinku  

Eiffelova věž

31. 10. 2012

Rychlost, kvalita a jedinečné rozměry vypalovací pece nám umožňují nalakovat a dekorovat v krátkém čase velké množství materiálu.

Přejít na novinku  

Zúčastnili jsme se veletrhu INTERBAD ve Stuttgartu

29. 10. 2012

Rádi bychom Vás informovali, že jsme se zúčastnili veletrhu INTERBAD ve Stuttgartu, který se konal od 9. do 12. 10. 2012.

Přejít na novinku  

ALBIXON a.s. na dostizích

25. 4. 2012

Vážení obchodní partneři,

děkujeme Vám za účast na 11. ročníku BRITISH Racing Green Day, který se uskutečnil 22. dubna 2012 na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli. Obchodní ředitel Ing. Jaroslav Melichar osobně odměnil vítěze 2. dostihu Ceny ALBIXON jezdce Jakuba Pavlíčka, který po boji zvítězil v sedle hnědáka Libertina. Ve Velké Chuchli jsme měli čest prezentovat luxusní zastřešení Car Cover v nalakované barvě Ferrari. V galerii designu jste mohli najít nové trendy dekory, které jsou poptávány především v zahraničí. V příloze naleznete fotky z dostihů.

Přejít na novinku  

Veletrh Internationale Handwerksmesse v Mnichově

2. 4. 2012

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás informovali, že jsme se zúčastnili veletrhu Internationale Handwerksmesse v Mnichově. Výstava byla velmi úspěšná. Prezentovali jsme naše novinky Car Cover ve Ferrari designu, přelivový bazén ALBISTONE a luxusní zastřešení CASABLANCA Infinity v CARBON designu. Ředitel zahraničního obchodu dal interview německým médiím. Podívejte se na přiložené fotografie.

Přejít na novinku  

ALBIXON a.s. v nejprestižnějším časopise o práškovém lakování

23. 3. 2012

Firma ALBIXON a.s. měla tu čest a poskytla rozhovor do mezinárodního prestižního časopisu IPCM. Článek vyjde v dubnu 2012 a časopis bude k dispozici na stáncích na výstavě PAINT Expo.

Přejít na novinku  

Tisková konference 2. 2. 2012

2. 2. 2012

Vážení zákazníci,

dne 2. 2. 2012 proběhlo slavnostní otevření nové práškové lakovny ALBIXON a.s. Součástí slavnostního otevření byla tisková konference, které se účastnilo vedení společnosti a mnoho významných hostů.

V odkazech najdete prezentaci k této významné události, tiskovou zprávu a fotografie.

Přejít na novinku  

Slavnostní otevření nové lakovny

26. 1. 2012

Vážení,

společnost ALBIXON a.s. si Vás dovoluje informovat, že dne 2. 2. 2012 ve 14:00 hodin slavnostním přestřižením pásky zahájí činnost nové práškové lakovny s novou linkou DECORAL, která je největším zařízením tohoto druhu v Evropě.

Zahájení výroby proběhne za přítomnosti zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu, Hospodářské komory ČR, vládní agentury CzechTrade a zastupitelů obce Hořovice.

Přejít na novinku